SPORTO IR SVEIKATINGUMO DIENA

Spalio 25 d. progimnazijoje vyko Sporto ir sveikatingumo diena, kurios metu mokiniai buvo supažindinti su sveikos gyvensenos principais, emocinės sveikatos ypatumais, olimpinėmis vertybėmis, naujomis fizinio aktyvumo formomis bei sporto šakomis.

Siekiant organizuoti įkvepiančias ir prasmingas veiklas į renginį pasikvietėme daug svečių. Renginys prasidėjo visuotine mankšta, kurią parengė progimnazijos aštuntokės Samanta, Urtė ir Dominyka. Įsimintinas pratybas pradinukams organizavo LSU studentai Tautvydas Šukys ir Vilija Gutmanaitė, Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologas Andrius Katarskis. Vyresnių klasių mokiniai susipažino su regbio ir badmintono žaidimų technikomis, kurias pristatė treneriai Augustas Muliuolis bei Vytautė Fomkinaitė, turėjo galimybę išmėginti naują žaidimą Spikeball (smūginis), su kuriuo supažindino Lietuvos smūginio federacijos atstovai ir SBK „Kaunas“ klubo treneriai Ugnius Lekečinskas bei Mindaugas Butkus. Progimnazijos mokytojai vaikams taip pat parengė įdomių veiklų. Pradinukai kūrė Sveiko maisto „picą“, dalyvavo olimpinių vertybių pamokose, estafečių bei bėgimo varžybose. 5-8 klasių mokiniams organizavome krepšinio, kvadrato, bėgimo su kliūtimis, jėgos trikovės varžybas, „Sporto ir sveikatingumo“ viktorinas, aerobikos, Flashmob pratybas. Vaikai mokėsi žaisti Corn  hall žaidimą bei rinko informaciją projektui „Sveikame kūne – sveika siela“. Renginio garbės viešnia – buvusi mūsų progimnazijos mokinė, LSMU studentė, lengvaatletė Agnė Urbutytė ne tik įdomiai papasakojo apie savo sportinę karjerą, bet ir apie pagrindines vertybes, reikalingas kiekvienam žmogui, siekiančiam gyvenime tikslų. O mažiesiems mokinukams Agnė įteikė padėkas už dalyvavimą Sporto ir sveikatingumo dienoje.

Mūsų renginyje nebuvo nugalėtojų. Tačiau laimėjo VISI, kurie dalyvavo, pamatė ir išmoko naujų žaidimų, sužinojo apie sveiką gyvenseną, kilnų ir garbingą varžymąsi.

Juk didžiausia pergalė yra RYŽTAS TOBULĖTI!

Paskelbta 2022-10-25