MATEMATIKOS KONKURSAS „KENGŪRA“

2020-ieji daug kur atnešė neplanuotų iššūkių ir naujovių. „Kengūros“ konkursas nebuvo išimtis. Tačiau šiandieninės technologijos leido visiems kartu susitikti matematikos konkurse „Kengūra“ nuotoliniu formatu. Šiemet uždavinius konkurse sprendė virš 38700 Lietuvos mokinių ir darželinukų!

Kauno šv. Kazimiero progimnazijos 1d klasės mokiniai Domas Davalga ir Aryanas Butt taip pat sėkmingai dalyvavo „Nykštukų“ grupės konkurse.

Mokytoja Inga Levinskienė

VIRTUALŪS MOKYMAI MOKINIŲ TARYBOS NARIAMS

Net ir karantino sąlygomis Lietuvos moksleivių sąjunga aktyviai dirba. Kauno mokinių savivaldų informavimo centro Rinkodaros komiteto koordinatorius moksleivis Paulius Virbašius pravedė nuotolinius mokymus mūsų progimnazijos mokinių tarybos nariams, kuriuose buvo stiprinami komandos tarpusavio santykių gerinimo įgūdžiai. Mokymų metu mokiniai dalinosi ateities vizijomis, analizavo savo, kaip komandos, silpnąsias ir stipriąsias puses, mokėsi praktiškai įveikti iškilusius iššūkius, kartu ieškoti sprendimų.

Kristina Ališauskienė, mokinių tarybos kordinatorė

INFORMUOJAME

Ugdymo procesas visose klasėse nuo gegužės 25 d. bus vykdomas nuotoliniu mokymosi organizavimo būdu.

Ugdymo proceso pabaiga priešmokyklinio ugdymo grupei, 1–4 klasėms birželio 5 d., 5–8 klasėms – birželio 19 d.

Progimnazijos administracija.

DĖL MOKYKLINIŲ UNIFORMŲ

Mokyklinių uniformų matavimai esant COVID -19 situacijai NEBUS VYKDOMI.

Visas uniformas šiems mokslo metams bus galima užsisakyti tik INTERNETU:

http://www.monomy.lt/  – Mokyklinės uniformos

Pirmas žingsnis – pateikiate užsakymus internetu. Užsakymai pateikti iki birželio 10 dienos bus vykdomi iki rugpjūčio paskutinės savaitės ir išsiunčiami per DPD kurjerius. Visi kiti užsakymai, pateikti vėliau, ruošiami pagal galimybes, bet ne vėliau, kaip iki lapkričio mėnesio.

Pateikę ir apmokėję užsakymą – gausite patvirtinimą, kad užsakymas priimtas/vykdomas.

* Jūsų užsakymai siunčiami per DPD kurjerius tiesiai į namus .

Kai užsakymas bus paruoštas siuntimui arba atsiėmimui iš mūsų – gausite patvirtinimą į elektroninį paštą, kad galite atvykti arba siunta perduota kurjeriams.

Kilus klausimams, prašome skambintis telefonu +37065421025.

Bičiuliškai, Monomy kolektyvas

INFORMACIJA NEMOKAMĄ MAITINIMĄ GAUNANČIŲ MOKINIŲ TĖVAMS

Sauso maisto paketus galima bus atsiimti 2020 m. gegužės 21 d. nuo 10 iki 13 val. mokykloje.

Sausas davinys bus paruoštas už 14 darbo dienų.

Atsiimti sausą davinį prašome ateiti suaugusius šeimos narius.

Atsiimant maisto paketą turėkite kaukę, vienkartines pirštines, rašiklį.

PASTABA. Jei negalėsite nurodytu laiku atvykti, prašau pranešti tel. Nr. +370 620 93085 arba SMS žinute.

Socialinė pedagogė N. Vilkevičienė

MŪSŲ PROGIMNAZIJA – viena kokybiškiausių Lietuvos mokyklų!

(Žurnalas „Reitingai“, 2020 m. gegužė – gruodis Nr. 1 (13))

Džiaugiamės ir didžiuojamės, nes:

esame išskirtiniai tarp visų šalies įstaigų – „Kauno šv. Kazimiero progimnazija išsiskiria tiek aukšta pridėtine verte, tiek gerais akademiniais pasiekimais, tiek aukštu priklausymo mokyklai jausmo rodikliu“ („Reitingai“, 41 psl.);

– MŪSŲ progimnazija – aštunta šalyje! Esame viena iš 20 pažangiausių Lietuvos progimnazijų (iš 155 Lietuvoje esančių) išsiskiriame pozityviausiu, stipriausiu klimatu, priklausymo mokyklai jausmu bei aukštu sukuriamos pridėtinės vertės rodikliu ketvirtoje ir šeštoje klasėje („Reitingai“, 41 psl.);

– pagal mokinių akademinius pasiekimus MŪSŲ progimnazijos 6 klasės mokinių 2019 m. akademiniai pasiekimai tarp visų šalies pradinių mokyklų ir progimnazijų – 3 vietoje, 4 klasės mokinių – 26 vietoje („Reitingai“, 51, 57 psl.);

– MŪSŲ progimnazija yra tarp išgrynintų 30 šalies mokyklų (remiantis visų tipų šalies mokyklų mokinių atsakymais), kuriose mokiniai patiria mažiausiai patyčių, jungtinis geros patyčių situacijos rodiklis šeštose ir aštuntose klasėse yra geriausias (tiek tarp mokinių, tiek tarp mokinių ir mokytojų), o pasitaikančios patyčių situacijos profesionaliai suvaldomos, taip pat išsiskiria jungtiniais geros savijautos mokykloje ir mokyklos kultūros rodikliais(„Reitingai“, 44 psl.)!

INFORMACIJA NEMOKAMĄ MAITINIMĄ GAUNANČIŲ MOKINIŲ TĖVAMS

Sauso maisto paketus galima bus atsiimti 2020 m. gegužės 4 d. (pirmadienį) nuo 10 iki 13 val. mokykloje.  Sausas davinys paruoštas už 9 darbo dienas  (04-28-05-11).

Atsiimti sausą davinį prašome ateiti suaugusius šeimos narius. Atsiimant maisto paketą turėkite kaukę, vienkartines pirštines, rašiklį.

PASTABA. Jei negalėsite nurodytu laiku atvykti, prašau pranešti tel. Nr. +370 620 93085 arba SMS žinute.

Socialinė pedagogė N. Vilkevičienė

Informacija išsiųsta per TAMO dienyną ir patalpinta mokyklos internetinėje svetainėje.

Balandžio 15-osios vidurdienį Kaune  prasideda mokinių registracija į mokyklas. Tiesa, šiemet priėmimo tvarka bus kiek kitokia. Esminis pokytis – pakoreguota prioritetų eilė. Taip siekiama užtikrinti, kad visi Kauno moksleiviai patektų į jiems ar jų tėvams priimtiniausias bei patogiausias ugdymo įstaigas.

Pirmenybė – arčiau gyvenantiems

Toliau skaityti KAUNE STARTUOJA ATNAUJINTA REGISTRACIJA Į MOKYKLAS: DAUGIAU PASIRINKIMŲ GYVENTOJAMS