EDUKACINIS KONKURSAS LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIME

Mūsų progimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime vykusiame Respublikiniame edukaciniame  konkurse ,,Mano Lietuva. 100 metų didybės“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Projekto organizatoriai – Lietuvos dailininkų sąjunga ir Šv. Kazimiero ordinas.  Parodos globėjas – Seimo narys Povilas Urbšys. Laureato diplomais ir dovanomis  apdovanoti mūsų progimnazijos 7a klasės mokinė Meda Bartulytė bei šeštokai Rugilė Jermalavičiūtė, Dovilė Milenytė ir Gabriel Lee. Mokinius konkursui paruošė dailės mokytojas ekspertas Aidas Augustis.

„AČIŪ“ DIENA

Sausio 11 d. švenčiama Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena. „Ačiū“ – tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba. Pasaulinė žodžio „ačiū“ diena atsirado JTO  ir UNESCO iniciatyva.

Mūsų progimnazija jau antri metai jungiasi prie šios akcijos. Šią dieną draugams, mokytojams, mokyklos darbuotojams ir artimiesiems gaminome širdelę su padėkos žodžiais. Juk taip norisi atkreipti dėmesį į tai, kokią magišką galią turi padėkos žodžiai. Kviečiame visus kartu su mumis pabūti mandagiais ne tik šią dieną, bet draugauti su žodeliu „ačiū“ visus metus.

Pradinių klasių mokytoja Aušra Bereikienė

DŽIAUGIAMĖS TAPĘ LAUREATAIS!

Sausio 9 d. Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje vyko  mokyklos aplinkos puošimo ir kalėdinių kompozicijų konkurso ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia!” aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimo šventė. Džiugu, kad mūsų progimnazijos mokytojų D. Zaukienės, E. Žukauskienės, M. Stakauskienės, B. Gudo ir A. Augusčio iniciatyva – ačiū jiems už idėjas bei jų įgyvendinimą – bendruomenės sukurta kalėdinė kompozicija „Žvaigždele, apšvieski Kalėdas!“ buvo įvertinta laureato diplomu ir specialiu prizu.

Diplomais buvo įvertintos ir 1b (mokytoja A. Bereikienė) bei 5b (mokytoja A. Bartninkienė) klasių sukurtos puokštės, kurios šventiniu laikotarpiu puikavosi Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vykusioje kalėdinių puokščių parodoje.

GERUMAS MUS VIENIJA

Adventiniu laikotarpiu kiekvienas iš mūsų dažniau stabteli ir pagalvoja apie šalia esančius žmones, kenčiančius nuo fizinių ar dvasinių skausmų, vienišus, truputį kitokius.
4a klasės mokiniai su klasės mokytoja Leonija ir muzikos mokytoja Egle aplankė VŠĮ „Būkime drauge“  bendruomenės narius. Vaikai nešė su tėveliais paruoštas dovanėles, užrašytus nuoširdžiausius linkėjimus. Neįgalieji klausėsi mokinukų koncerto, džiaugėsi dovanomis, pasakojo apie savo gyvenimą.
Susėdę prie bendro stalo buvome vaišinami skanėstais ir arbata. Visi sušilome ne tik nuo arbatos, bet ir nuo dėmesio, bendravimo, dalijimosi gerumu…

Mokytoja Leonija Petrauskaitė

GERUMO AKCIJA

„Kada gauni dovaną, pilnėja tavo delnai. Kada duodi ją kitam – pilnėja tavo širdis!“

Kauno šv. Kazimiero progimnazijos mokiniai, tęsdami Adventinio laikotarpio renginių tradicijas, aplankė Sargėnų mikrorajono  vienišus senolius ir atnešė jiems savo širdelių šilumą, nuoširdžiausius linkėjimus būti sveikiems ir laimingiems, progimnazijos bendruomenės suaukotas dovanėles gausesniam kūčių stalui bei pačių keptus kučiukus, kuriuos kepė drauge ir vaikai, ir tėveliai tradiciniame progimnazijos kūčiukų kepimo vakare.

Tad pripildykime per Kalėdas savo širdis gerumu ir pasidalinkime su tais, kuriems jo ypač reikia!

KALĖDINĖS DIRBTUVĖLĖS

Advento vakaras kitaip – prasminga ir jauki tėvelių ir vaikų veikla kartu kūrybinėse dirbtuvėlėse: kepti kvapnūs kalėdiniai skanėstai, kruopščiai dekoruoti Kalėdų eglutės žaisliukai, išradingai  pinti kalėdiniai vainikai!

Ačiū už bendrystę!

KONKURSAS „FAIR PLAY SPORTE IR GYVENIME“

Gruodžio 12 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazija jau penktą kartą organizavo  konkursą „Fair Play sporte ir gyvenime“ Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 6-7 klasių mokiniams.

Fair Play vadovaujasi lygiomis galimybėmis ir visiška pagarba žaidimo taisyklėms, draugiška konkurencija ir riteriškais poelgiais tarp oponentų. Fair Play reiškia kur kas daugiau negu taisyklių laikymasis. Konkurso „Fair Play sporte ir gyvenime“ tikslas ne tik patikrinti mokinių žinias ir vertybines nuostatas, bet ir šviesti bei ugdyti harmoningą asmenybę olimpinės filosofijos dvasia. Juk sportas gali turėti paprasčiausią tikslą: džiaugsmą, malonumą, juokavimą, linksmumą. Sportas ne tik patrauklus reginys, bet ir vertybių šaltinis. Toliau skaityti KONKURSAS „FAIR PLAY SPORTE IR GYVENIME“

KŪČIUKŲ KEPIMO VAKARAS

Vakaro, kai mokykla kvepėjo kepamais kūčiukais, akimirkos! Ačiū Tėveliams, Mokytojams, Vaikams – didžiuojamės ir džiaugiamės Jumis!
Žiūrėkite vaizdo įrašą – https://drive.google.com/open?id=1uK6o_ODIqw9Kil6iutY3RGXVqbV1fVWl

TRADICIJA TAPĘ KŪČIUKO KEPIMO VAKARAI – LAUKIAME VISŲ!

Kūčiukai mums, lietuviams, – vienas svarbiausių Kūčių vakarienės patiekalų, o kūčiukų kepimas ir valgymas per Kūčias – senas lietuviškas paprotys. Ar dažnai mes, šeimos ar bendruomenės nariai, susirenkame į jaukią virtuvę kartu kepti kūčiukų, kad Vakarinei žvaigždei patekėjus susėstume prie Kūčių vakarienės stalo? Gal dažniau žvelgiame į parduotuvių lentynas ir kūčiukų tiesiog nusiperkame?

Laikydamiesi  tradicijų,  kviečiame visus – vaikus, tėvelius, senelius – į kūčiukų kepimo vakarus:

• gruodžio 12 d. 18 val. – 1-4 klasės ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai;
  • gruodžio 13 d. 18 val. – 5-8 klasės.

Patirties jau turime, tad tikimės, kad  darbas virs malonumu ir teiks daug gerų emocijų!