NEBYLUS ŽVAIGŽDŽIŲ ŠNABZDESYS

„Ar kada nors jautėte angelo kvapą švelniame vėjelyje?
Ašarą lyjant lietui?
Ar girdėjote šnabždesį tarp lapų ošimo?
Ar Jus bučiavo vieniša snaigė?
Gamta – mėgstamiausia angelų slėptuvė…“
(Carrie Latet)
Nuoširdus AČIŪ visiems – Tėveliams, Mokytojams, Mokiniams – už mokykloje sukurtą jaukumą ir grožį, belaukiant Šv. Kalėdų stebuklo!
Ypatingas AČIŪ kompozicijos „Nebylus žvaigždžių šnabždesys“ idėjos autorei ir kūrėjai mokytojai Drąsutei! Dėkojame mokytojoms Aurelijai G. ir Linai G.!
„Galbūt toks ir yra gyvenimas – akies ir žvaigždės mirksnis…“
(Jack Kerouac)

KINGS LYGOS ČEMPIONAS!

KINGS lygos projekte puikiai pasirodė mūsų progimnazijos mokinys Kristupas. Anglų kalbos mokomajame dalyke jis tapo nugalėtoju! Džiaugiamės Kristupo pasiekimais!
🥇 Daugiau informacijos apie rudens semestro KINGS LYGĄ: https://kings.lt/page/lyga

STEAM PROTŲ MŪŠIS

Lapkričio 29 d. Kauno „Santaros“ gimnazija  organizavo STEAM protų mūšį miesto gimnazistams. Į šį renginį buvo pakviesti ir mūsų progimnazijos aštuntokai, kurie savo socialinių, gamtos mokslų, matematikos ir menų žiniomis nenusileido vyresniems gimnazistams.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šioje viktorinoje Justas Gailevičius, Domantas Tilinga, Orestas Buntis, Tautvydas Kalvinskas bei Matas Davalga laimėjo pirmą vietą!

MUILO BURBULŲ MAGIJA

Lapkričio 24 dieną 1b klasėje vyko netradicinė STE(A)M laboratorijos pamoka. Vaikams pamoką vedė du šaunūs 3c klasės mokiniai Markas ir Lukas! Trečiokai pirmokus mokė pasigaminti muilo burbulus! Ši patirtis trečiokams jau ne pirma – todėl pamoka pavyko puikiai. Mokytojos Aušra ir Rūta šį kartą buvo tik jaunųjų mokytojų padėjėjos, o pirmokai, padedami vyresnėlių, pasigamino muilo burbulų tirpalą ir pripūtė šimtus burbuliukų. Buvo smagu! Bendradarbiaudami vaikai įgijo pasitikėjimo ne tik savimi, bet kitais!

SPEKTAKLIS „DANGUS GRIŪVA“

Lapkričio 22 d. sulaukėme svečių – lopšelio/darželio „Klumpelė“ vaikų ir jų auklėtojų! Mažuosius bičiulius pakvietėme stebėti pasakos „Dangus griūva“ inscenizacijos, kurią sukūrė vyresniųjų klasių mokiniai!

Draugystė džiugina!

MOKINIŲ VIKTORINA „PROTŲ MŪŠIAI“

Lapkričio 17d. progimnazijos trečiokų komanda:
3a klasės mokinys Matas Adomaitis (mokyt. Džiurlanda Jūratė Valiukienė), 3b klasės mokinys Oskaras Bartainis (mokyt. Danguolė Keturakienė), 3c klasės mokinys Markas Dumbliauskas (mokyt. Rūta Marazienė) dalyvavo Kauno miesto švietimo įstaigų pradinio ugdymo trečių klasių mokinių viktorinoje „Protų mūšis 2022“.
Mokiniai atliko po 10 užduočių keturiuose turuose ir laimėjo 5-tąją vietą. Konkurse dalyvavo 18-iolika Kauno miesto mokyklų.
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo šauniais mokinukais! Dėkojame mokytojoms!

PYRAGŲ DIENA

2022 m. lapkričio 18 d. Biznio Lyderių centre vyko baigiamasis „Pyragų dienos“ Padėkos renginys. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovės – mokytoja Kristina bei aštuntokės Samanta ir Gerda, kurios mūsų suaukotus pinigėlius ir nuoširdžius linkėjimus perdavė „Rugutės“ fondo atstovei. Prasmingame susitikime buvo pasidalinta nuoširdžia padėka ir simbolinėmis dovanėlėmis.
Dėkojame už galimybę dalintis ir skleisti gerumą!

TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16-oji – tarptautinė tolerancijos diena. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių,  tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų toleranciją. Šiais metais Tolerancijos simbolis – namas. Mokinių tarybos iniciatyva šiandien visą dieną rašėme prasmingus linkėjimus vieni kitiems ant rankų antspaudo ir iš jų dėliojome namą. Visi esame skirtingi, bet visi randame savo vietą vienas šalia kito. Geras žodis ir šypsena šiandien kvietė kiekvieną pastebėti šalia esantį!
Mokytoja Kristina

PYRAGŲ DIENA

2022 m. lapkričio 11 d. progimnazija kvepėjo pyragais, vaikų šypsenomis, gerumu, mamyčių ir tėvelių išradingumu ir noru padėti!
Prikepta, nupirkta, suvalgyta ir paaukota 1050 eurų.
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME kepėjams, pardavėjams ir valgytojams! Didžiausias AČIŪ didelėms Jūsų visų ŠIRDIMS!
Kartu mes galime daugiau!
Paaukota suma numatyto renginio metu bus perduota Labdaros ir paramos fondui „Rugutė“,  kuris rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais.
Dėkojame mokytojoms Audronei ir Kristinai už iniciatyvą bei Mokinių tarybai – už organizacinę pagalbą!