EDUKACINĖ VEIKLA „PABAISOS IR ŠVIESA“

1a klasės mokiniai kartu su mokytoja Džiurlanda dalyvavo edukacinėje veikloje „Pabaisos ir šviesa“.

Kas gi yra tie nematomi padarai, kurie bando pasislėpti tamsoje? Nežinios skraistę mums praskleidė paprastas šviesos šaltinis – žibintuvėlis, kurio šviesos srautas leido pamatyti visas „pabaisas“.

Ar tikite, kad piešiniui galima įkvėpti gyvybę? Savo kūriniui pirmokai pasirinko augalus, kokius labiausiai mėgsta – kaktusus, ananasus, vijoklius, orchidėjas ar stebuklingus, nežemiškus, fantastinius augalus. Žingsnis po žingsnio vaikai kūrė piešinį, kuris tapo judantis, tartum savaime nusispalvinantis! Piešinys, kuriam įkvėpėme gyvybę, priminė tikrą stebuklą! Tai pradžiugino visus vaikus ir nustebino tėvelius.

Edukacinio užsiėmimo metu vaikai sukūrė linksmą interaktyvų piešinį, kuriame šviesa nugali baimes ir paskleidžia žinojimą. Pirmokai įgijo interaktyvaus mokymosi patirčių bei gerų emocijų!

Mokytoja Džiurlanda Valiukienė

Paskelbta 2021-03-03