EDUKACINIS SPEKTAKLIS „MOLINIS SAPNAS“

Artėjant vasario 16-ajai 3b klasės mokiniai su mokytoja Aušra virtualiai apsilankė Kauno Valstybiniame lėlių teatre, kur žiūrėjo edukacinį spektaklį „Molinis sapnas“. Buvo smagu pasinerti į lietuvių liaudies legendomis ir mitais perpintą istoriją, patraukliai ir suprantamai pasakojančią apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius ir reikšmingiausias datas: pirmąjį paminėjimą raštuose, Žalgirio mūšį, Lietuvos pasidalijimą XVIII amžiuje, Nepriklausomybės atkūrimą 1918 m. vasario 16 d., tremtį, Dariaus ir Girėno skrydį, Baltijos kelią, Sausio 13-ąją. Pagrindinis istorijos herojus – gatvės menininkas, pasitelkęs senuosius amatus ir šiuolaikines technologijas „žaidė“ su vaikais Lietuvos istoriją nuo LDK susiformavimo iki šių laikų. Autentiškumo įspūdį sustiprino scenoje skambanti gyva muzika, tam tikrą laikmetį reprezentuojančios melodijos ir aktorių su daugiau nei 10 įvairių muzikos instrumentų atliekamos dainos.
Po spektaklio trečiokai sakė, kad jiems buvo smagu išgirsti jau žinomus Lietuvos istorijos faktus ir džiaugėsi, kad tiek daug žinodami galės švęsti Lietuvos 103 –ąjį gimtadienį…
MES TIKRAI MYLIME LIETUVĄ!

Paskelbta 2021-02-13