KALBOS IR KNYGOS DIENA

Knygos gyvena mumyse, atneša mums gyvenimą, taip kaip ir tikros draugystės. Kai kurios yra senos ir išmintingos, kai kurios – jaunos ir energingos, kai kurios liūdnos ir jaudinančios mūsų širdis, o kai kurios priverčiančios jas juoktis. Knygos yra tarsi stiklas, per kurį kiekvienas galime pasižiūrėti į gyvenimą su jų džiaugsmais ir sielvartais ( Maura Roan McKeegan).
Šiandien progimnazijos mokiniai dalyvavo kūrybinėje skaitymo ir kalbos turtinimo akcijoje „Mokykla skaito”, taip paminėjome Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, skirtą 120-osioms metinėms pažymėti. Įvairiose erdvėse mokiniai pasklido su knyga rankose – nuo mažiausiųjų iki vyriausiųjų, o stenduose puikavosi mokinių piešti „Kalbos margumynų” darbai.
Lietuvių kalbos mokytoja Audronė.

Paskelbta 2024-05-07