MENINIO SKAITYMO ANGLŲ KALBA KONKURSAS

Vasario 7 dieną Kauno T. Vaižganto progimnazijoje liejosi žinomų ir mažiau žinomų autorių eilės bei prozos kūrinių ištraukos anglų kalba. Į Kauno bendrojo ugdymo mokyklų meninio skaitymo anglų kalba konkurso „Blow, Blow, The Winter Wind“ finalinį turą susirinko apie aštuoniasdešimt 3-8 klasių mokinių. Mūsų progimnaziją atstovavo 4a klasės mokinys Šarūnas Petkevičius (mokyt. Asta M.) bei 6a klasės mokinė Taja Malyševa (mokyt. Jurgita O.).
Komisijos nariams teko itin sudėtinga misija išrinkti verčiausius nugalėtojų vardo, nes visi konkurso dalyviai konkursui ruošėsi labai atsakingai.
Džiaugiamės sėkmingu mūsų mokinių pasirodymu. O ypač sveikiname Šarūną P., kuris savo amžiaus grupėje tarp 29 dalyvių laimėjo antrą vietą!

Paskelbta 2024-02-12