PENKTOKŲ EDUKACINĖ IŠVYKA Į TRAKUS

5b klasės mokiniai vyko į mokomąją- pažintinę ekskursiją į Trakus. Trakų pilies muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje ,,Pasivaikščiojimas su Vytautu“.  Apžiūrėjo muziejaus eksponatus, pasakojančius apie LDK valdovo Vytauto laikus, jo valdymą. Išklausė pasakojimą apie tai, kaip buvo priimami užsienio svečiai, kuo buvo vaišinami, kas galėjo sėdėti šalia valdovo ir jo žmonos. Sužinojo, kada ir kaip buvo statoma Trakų salos pilis. Smagiausia dalis-savo rankomis pagamintas valdovo antspaudas. Juk be tokio vaškinio antspaudo viduramžiais negaliojo jokie dokumentai. O kaipgi Trakuose be kibinų?! Sudalyvavome edukacinėje kibinų sukimo ir degustavimo pamokėlėje. Ekskursiją baigėme orientavimosi žygiu Užutrakio dvaro parke. Pažinimo, kultūrinė ir komunikavimo kompetencijos patobulintos!
5b klasės vadovė, istorijos mokytoja Daiva

Paskelbta 2024-02-08