PROJEKTAS „NAKTIS MOKYKLOJE“

Vasario 15 d., pasitikdami Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, virš šešiasdešimties 6-8 klasių mokinių dalyvavo šventiniame projekte „Naktis mokykloje“.
Susitikimą pradėjome renginio savanorių ir progimnazijos direktorės Palmiros T. impulsu.
Vakaro svečias – Kauno policijos komisaras inspektorių, policijos pareigūnų instruktorius Dalius Mackėla. Susitikime svečias dalijosi savo patirtimi ir mintimis apie Laisvę – rinktis, kurti, priimti artimą ir išlikti savimi. Po fotosesijos su svečiu, mokiniai draugiškai vakarieniavo, skanaudami įvairių rūšių picų.
Papildę kūną energija, jaunuoliai dalyvavo išradingai suplanuotose veiklose, kurios reikalavo bendradarbiavimo, kūrybiškumo, aktyvumo, įveikė išmėginimus ir iššūkius: stalo teniso ir tinklinio turnyrai, muzikinis karaokė, šokių klubas, orientacinis žaidimas ir kt. 5 val. salėje, žiūrėdami filmą, vieni ilsėjosi, kiti dalinosi tarpusavyje įspūdžiais. O ryte visi kartu tvarkėmės ir keliavome namo.
Prasmingas laikas, pasitinkant Valstybės atkūrimo dieną, kai draugystei, pozityvioms emocijoms, nuoširdumui ir energijai nebuvo ribų!
Dėkojame mokinių savanorių komandai už pagalbą ir aktyvumą, mokytojoms Justei J. ir Anetai I. už įdomias aktyvias veiklas, mokytojai Kristinai A. renginio organizavimą bei didžiulis ačiū už pasiaukojimą ir bendradarbiavimą Perlos ir Akvilės tėveliams!

Paskelbta 2024-02-20