ROBOTIKOS STOVYKLA VENGRIJOJE

2023 m. rugpjūčio 21-26 d. Vengrijoje Eduto universitete vyko 11-16 metų vaikams robotikos stovykla (Edu Robot Camp). Į šią stovyklą buvo pakviesti ir  Kauno šv. Kazimiero progimnazijos 7c  klasės mokiniai Denas B. ir Adomas D..  Į Miskolcą Edu Robot Camp stovyklą atvyko keturiasdešimt viena robotikos komanda, tai yra beveik 150 dalyvių  iš 10 šalių. Taip pat buvo 20 instruktorių, kurie padėjo vaikams kuriant robotą ir jį programuojant. Stovykloje buvo labai  daug veiklų tiek vaikams, tiek mokytojams. Kiekvieną dieną vaikai tobulino savo sukurtą robotą, kad galėtų atlikti kuo daugiau užduočių, turėjo kiekvienos dienos „Challenge“, o stovyklos pabaigoje netgi turėjo galimybę dalyvauti robotų varžybose. Vaikai ne tik mokėsi ir varžėsi, jie susipažino su įvairių šalių vaikais, aplankė Miškoco Zoologijos sodą. Dar komandos ir treneriai lankėsi „Kickoff Workshop“, kur galėjo sužinoti apie komandinį darbą ir RoboMission“ kategorijos iššūkius, stovyklautojai gavo daugiau informacijos apie taškų rinkimo sistemą, jutiklius ir variklius, taip pat  instruktoriai komandoms pateikė naudingų patarimų ir gudrybių. Stovyklos pabaigoje mokytojų taip pat laukė staigmena: jiems taip pat teko susikonstruoti robotą bei sudalyvauti varžybose tarp trenerių. Namo grįžome praturtėję naujomis idėjomis ir  patirtimis!

Paskelbta 2023-09-06