SĖKMĖ TARPTAUTINĖSE ROBOTIKOS VARŽYBOSE

Progimnazijos mokiniai 2023 gruodžio 14-17 dienomis dalyvavo Tarptautinėse Robotikos varžybose: Edu Robotics Cup 2023 in Engineer Challenge category, KIDS age group. Edu Robotics Cup – tai naujoviškos internetinės robotų kūrimo ir programavimo varžybose, skirtose visoms amžiaus grupėms. Varžybose dalyvavo keturiasdešimt viena robotikos komanda iš Bosnijos ir Hercegovinos, Kroatijos, Indijos, Vengrijos, Juodkalnijos, Slovėnijos ir kt. Lietuvą atstovavo mūsų mokyklos dvi komandos, tai mažųjų komanda LegRob Stars, kurią sudarė 3c klasės mokiniai Simonas C. ir Oskaras Ž. bei vyresniųjų mokinių komanda LegRob Inžinieriai, kurią sudarė 7c klasės mokiniai Adomas D., Ignas K. ir Denas B.
Sveikiname ir didžiuojamės savo mažųjų ROBOTISTŲ komanda LegRob Stars, nes paaiškėjus rezultatams mūsų mažųjų komanda LegRob Stars laimėjo 4 vietą savo amžiaus grupėje, o tarp visų Engineer Challenge category, KIDS age group (9-15 metų) komandų buvo 8 vietoje. Vyresniųjų komanda „LegRob Inžinieriai“ liko 15 vietoje. Šios varžybos mokiniai pademonstravo savo kūrybiškumą bei kūrimo ir programavimo įgūdžius.
Mokinius varžyboms ruošė mokytoja Vilma Plutienė

Paskelbta 2024-01-13