ŠIMTUKININKŲ KLUBO DISKUSIJA

Progimnazijos metodinės tarybos iniciatyva penktadienio popietę vyko  – diskusija su 7-8 klasių mokiniais – Šimtukininkais, tais, kurie surinko 100 dešimtukų iš įvairių mokomųjų dalykų. Susitikome jų pagerbti, išklausyti minčių ir patarimų, kas padeda ir motyvuoja mokytis. „Šeimos palaikymas ir patarimai, draugai, vyresni broliai ir sesės, išsikelti tikslai…“ – taip Šimtukininkai įvardina savo sėkmės stimulus. Džiaugiamės ir didžiuojamės  7b klasės mokiniais Roberta J. ir Roberta L., Domu, Rusne, Milgedu, Vilte, 7a klasės mokiniais Elijumi, Rosita, Jone, 8a klasės mokiniais – Gabija, Guste M., Dominyka, Emiliu, Roku P.  Tai puikus pavyzdys kitiems mūsų progimnazijos mokiniams!

Anot mokinių, „Knyga – tylioji mūsų mokytoja. Visada man padeda, kai ko nežinau“.

Paskelbta 2021-04-19