L. DA VINČIO IŠRADIMŲ BEIEŠKANT

Progimnazijos mokiniai, lankantys mūsų partnerių – A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos – būrelį ,,Jaunieji žygeiviai” su būrelio mokytoja Daiva J. vyko į Vilnių. Aplankė Lietuvos Energetikos ir technikos muziejų, kur susipažino su muziejaus ekspozicija ir eksponuojama keliaujančia tarptautine paroda ,,Leonardo da Vinčio mašinos”. Apžiūrėjo kelias dešimtis išradimų, rekonstruotų pagal autoriaus eskizus, ir žymiausias L.da Vinčio kūrinių reprodukcijas, tarp kurių ,,Mona Liza“ ir už rekordinę 450 milijonų dolerių sumą parduotas ,,Pasaulio gelbėtojas” bei garsioji freska ,,Paskutinė vakarienė“. Puiki galimybė susipažinti su šio Renesanso genijaus kūryba. Mokiniai lankėsi ir Žaislų muziejuje, kuriame apžiūrėjo, tyrinėjo, išbandė žaislus, su kuriais savo vaikystėje žaidė jų seneliai ir tėvai. O kaipgi be Kaėdinių meduolių ir Kalėdinės eglutės?! Prastas oras nesugadino puikios nuotaikos, o naujos patirtys ir atradimų džiaugsmas išliks ilgam!

Paskelbta 2023-12-20