2021 METŲ KNYGOS RINKIMAI

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Mūsų progimnazija kiekvienais metais dalyvauja šioje akcijoje. Šiemet Metų knyga vaikų kategorijoje pretenduoja tapti 5 knygos: A. Barauskaitės ir L. Itagaki ,„Nukas“, M. Marcinkevičiaus ,,Akmenėlis“, J. Vilės ir L. Sasnauskaitės ,,Chameliono sapnai“, L. Vitkaus ir I. Dagilės ,,Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“, I. Zaleckienės ,,Kaip sutramdyti žvėryną“. Balandžio 7 dieną  į Informacinį centrą pakvietėme mūsų pirmokus ir antrokus. Papasakojome mokiniams apie šią akciją, informavome apie galimus būdus balsuoti už labiausiai patikusią knygelę. Renginio viešnia, Kauno Viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Regina Klementavičienė, rodydama knygeles, skaidres, skaitydama ištraukas, įdomiai pristatė mokiniams šias penkias knygeles, pretenduojančias tapti Metų knyga 2021 vaikų kategorijoje. Kviečiame visus mokinius skaityti ir balsuoti už jiems patikusią knygą.

Bibliotekininkė

Paskelbta 2022-04-09