ADVENTAS

Adventas – laikas, kai kiekvienas galime tapti šviesa, gerumu ir meile. Advento kelias duotas tam, kad išmoktume mylėti…
2023 m. gruodžio 11 d. mokyklos koplytėlėje vyko Advento rytmetys, kuriame dalyvavo Šilainių parapijos klebonas kun. monsinjoras Augustinas Paulauskas.
1a ir 2d klasės mokiniai dalyvavo Šv. Mišių aukoje. Vaikai giedojo išmoktas giesmes, nešė padėkos atnašas ir skaitė maldavimus už savo draugus, šeimas, mokytojus ir visus žmones. Svečias pasveikino visus su Advento pradžia ir priminė švenčių laukimo prasmę.
2b ir 3b klasės mokiniai koplytėlėje turėjo advento vainiko pynimo ir susikaupimo pamoką, kurioje monsinjoras Augustinas kvietė mokinius drąsiai mylėti Dievą, pasaulį ir žmones. Vaikai nupynė didelį žvakutėmis apšviestą vainiką, apmąstė advento simbolių reikšmę ir prasmę. Veiklas padėjo vesti muzikos mokytojas Tomas A. ir tikybos mokytoja Kristina A.

Paskelbta 2023-12-17