EDUKACINĖS VEIKLOS LR ISTORINĖJE PREZIDENTŪROJE

5b klasės mokiniai ir Gimtojo krašto pažinimo būrelio nariai su istorijos mokytoja Daiva lankėsi istorinėje LR Prezidentūroje ir dalyvavo edukacinėje programoje ,,Kas tas Prezidentas? Žaliems”. Mokiniai išklausė pasakojimo apie Pirmosios Lietuvos Respublikos prezidentų darbą, sužinojo įdomių faktų apie Prezidento rūmus ir ten vykusius svečių priėmimus. Susipažino su kasdieniu tarpukario Lietuvos prezidentų ir jų šeimų gyvenimu. Pasiskirstę grupėmis po tris, bendradarbiaudami tarpusavyje, sprendė įdomias užduotis. Kad jas atlikti, prireikė ne tik atidžiai peržiūrėti ne vieną stendą, bet ir pasitelkti darbuotojų pagalbą. Mokiniai patobulino pažinimo, pilietiškumo ir komunikavimo kompetencijas!

Paskelbta 2023-12-20