KARJEROS MUGĖ

Vasario 26 d. visi Kauno šv. Kazimiero progimnazijos mokiniai dalyvavo kultūrinių, meninių, pažintinių, kūrybinių veiklų dienoje.  Šiandieniniame gyvenime jaunam žmogui pasirinkti asmenybės gyvenimo stilių bei viziją nėra paprasta. Tad progimnazijos pedagogų, mokinių tėvelių, socialinių partnerių, buvusių mokinių organizuota „Karjeros mugė“ buvo ne tik naudinga, bet ir papildė mokinių dalykines žinias bei bendrąsias kompetencijas.

Mūsų mokiniai lankėsi Kauno Valstybiniame lėlių teatre, gyvūnų prieglaudoje „Lesė“, verslo įmonėje „Ryterna“, UAB „Fazer“ Lietuva, Šilainių priešgaisrinėje gelbėjimo stotyje, MB „Ledinukas“, „Swedbank“ banke, Kauno valstybiniams muzikiniame teatre, Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete bei susipažino su keramiko, gydytojo, aktoriaus, kario, gaisrininko, mokyklos direktoriaus, verslininko, lėlininko, baldininko, kineziterapeuto ir kitomis profesijomis.

Paskelbta 2020-02-28