METŲ KNYGOS RINKIMAI

Jau devynioliktą kartą akcija „Metų knygos rinkimai“ kvietė skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas iš ekspertų pasiūlytų knygų penketuko vaikų kategorijoje.  Akcijos tikslas skatinti vaikus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į įdomiausius, ryškiausius metų kūrinius, susipažinti su autoriais ir populiarinti skaitymą kaip prasmingą, įvairiapusiškai praturtinančią ir patrauklią veiklą.

Balandžio 23-ąją – Pasaulinę knygos dieną į informacinį centrą pakvietėme mūsų trečių ir ketvirtų klasių mokinius. Mūsų viešnia, Viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Regina Klementavičienė, pristatė mokiniams penkias knygas vaikams, kurios pasiūlytos į knygų penketuką vaikų kategorijoje.

Vaikai susidomėję klausėsi  pristatymų. Patys pademonstravo žinias ir buvo labai aktyvūs. Jie pritarė bibliotekininkei, kad kiekviena perskaityta knyga padeda jiems tobulėti: gerėja jų skaitymo įgūdžiai, skaitymas tampa sąmoningesnis, kūrinio supratimas gilesnis, plečiasi kultūrinis akiratis.

Paskelbta 2024-04-25