PIRMOKAI – NAUJIEJI BIBLIOTEKOS SKAITYTOJAI!

Balandžio 15 dieną mūsų pirmokai buvo pakviesti į progimnazijos informacinį centrą, į tradicinį renginį  ,,Pirmokai – naujieji  bibliotekos skaitytojai“. Su būsimaisiais mūsų skaitytojais diskutavome apie knygeles ir skaitymo teikiamą naudą. 2b klasės mokiniai Rusnė ir Dominykas paaiškino, kaip reikia gerbti skaitomas knygeles ir visiems pirmokams padovanojo klasiokų pagamintus knygų skirtukus. Antrų klasių mokiniai padeklamavo eilėraščius apie biblioteką ir apie knygeles. O būrelio ,,Augu dainuodamas“ mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Aurelijos,  padainavo linksmą dainą apie abėcėlę.

Po to bibliotekininkė pirmokus pakvietė į biblioteką. Ji būsimus skaitytojus supažindino su elgesio bibliotekoje taisyklėmis, paaiškino, kokia tvarka knygos sudėtos lentynose ir pakvietė mokinius išsirinkti knygelių.

Paskelbta 2024-04-16