PREZIDENTŪROS KALĖDINĖS EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖJE

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais, atstovaudami Kauno miesto ugdymo įstaigoms, šv. Kazimiero progimnazijos trečių klasių mokiniai Elzė Č., Tomas M., Eva D., Nojus J., Kotryna T. ir Tomas K. bei direktorė Palmira T. dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentūros pagrindinės šv. Kalėdų eglės įžiebimo šventėje. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė įžiebė eglę, papuoštą žmonių iš visos Lietuvos kurtais kalėdiniais žaisliukais „Angelo sparnai“, kurie, anot ponios D. Nausėdienės, leis pajusti mūsų visų bendruomeninę dvasią, kurti bendrus gėrio, grožio ir gerumo sparnus.
Vaikai ir suaugusieji stebėjo žaismingą, tačiau kartu ir gyvenimo vertybių mokantį spektaklį, džiaugėsi Kalėdų seneliu ir jo dovanomis!
„Šventinis laikotarpis – stebuklingas metų laikas, kuris primena mums apie tai, kas svarbiausia – dalijimąsi gėriu, bendrystę ir laiką su pačiais artimiausiais. Angelai ir jų sparnai, atkeliavę iš visos Lietuvos ir pasaulio lietuvių bendruomenių, būtent tai ir simbolizuoja – mūsų bendrystę ir gebėjimą susitelkti“, – sakė Prezidentas.
Lai gerumas, viltis, bendrystė, vienybė teikia mums visiems stiprybės ir viltingo tikėjimo stebuklais!

Paskelbta 2023-11-28