TOLERANCIJOS PAMOKOS

„Tikroji galia, kurios niekas nemato, yra kiekviename iš mūsų. Tai šviesa mūsų širdyje, kuri vadinama žmoniškumu.“ (R.P.)
Tolerancijos diena mūsų mokykloje paminėta integruotose pamokose. Mokytojos Kristina A. ir Asta A. su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais kalbėjo apie toleranciją, draugystę ir pakantumą, gerumo šviesą, piešė šių metų tolerancijos dienos simbolį- žibintą, žaidė.
5b, 5c, 6a, 6b ir 1b klasių mokinius mokytojos Kristina A. ir Aneta I. kvietė į integruotas dorinio ir fizinio ugdymo pamokas. Skirtingo amžiaus, poreikių ir pomėgių vaikai žaismingai įveikinėjo komandines užduotis. Mokėsi vienas kitam padėti, silpnesnį pastebėti, kitą išklausyti ir būti kantresniam. Visos komandos iš savo visų narių turėjo pastatyti šių metų tolerancijos dienos simbolį – žibintą.
Mokytoja Kristina A.

Paskelbta 2023-11-17