PROTŲ MŪŠIS „AŠ ŽINAU“

2022 m. vasario 8-9 d. vyko 1-4 klasių mokinių PROTŲ MŪŠIS „AŠ ŽINAU“, kurį organizavo
Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Konkurso tikslas buvo patikrinti ir įtvirtinti mokinių žinias apie saugų eismą, pagrindines dviratininkų taisykles, techniškai tvarkingą dviratį, skatinant komandinį darbą, bendravimą ir bendradarbiavimą bei suteikiant mokiniams teigiamų emocijų.
Džiaugiamės, kad šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 1-2 klasių mokiniai. Geriausiai iš dalyvavusių mokinių sekėsi 2b klasės mokiniui Taurui Stakvilevičiui, kuris tarp Kauno miesto 1-4 klasių mokinių laimėjo I vietą, bei Dovydui Poškevičiui, kuris laimėjo III vietą. Sveikiname Taurą ir Dovydą!
Dalyvauti konkurse mokinius inicijavo informacinių technologijų mokytoja Vilma Plutienė.

Paskelbta 2022-02-26