PROTŲ MŪŠIS „LIETUVA – MANO ŠIRDYJE“

2022 m. vasario 10 d. įvyko Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių protų mūšis „Lietuva – mano širdyje“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys vyko Zoom platformoje. Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-5 klasių mokiniai dalyvavo virtualiame protų mūšyje su POWERPOINT programėle, mokiniams reikėjo atlikti 30 užduočių, o 6-8 klasių dalyviai telefonų Actionbound programėlių pagalba atliko 30 užduočių. Konkurso dalyviams atliekant užduotis buvo stiprinama mokinių pilietinė ir tautinė savimonė, skatinama domėtis ir pritaikyti įgytas žinias apie Lietuvos valstybingumo ir nepriklausomybės istoriją. Mokiniai tobulino kūrybiškumo ir iniciatyvumo, pilietiškumo kompetencijas, protų mūšyje pademonstravo savo žinias ir gebėjimus, taip parodydami pagarbą Tėvynei svarbiausių Lietuvos įvykių kontekste.
Džiugu, kad šiame protų mūšyje dalyvavo ir mūsų mokyklos dvi komandos: tai 1-2 klasių komanda, kurią sudarė 2b klasės mokinys Tauras Stakvilevičius ir 2c klasės mokiniai Dovydas Poškevičius, Markas Dumbliauskas, Naglis Keršulis bei 3-5 klasių komanda, kurią sudarė 5c klasės mokiniai Adomas Drutelis, Denas Budreika, Tajus Sadauskas ir 4b klasės mokinys Vilius Bartainis.
Išrinktos geriausiai atlikusios protų mūšio užduotis 1-2, 3-5, 6-8 klasių mokinių komandos.
Didžiuojamės, kad mūsų Tauras, Dovydas, Markas ir Naglis 1-2 klasių grupėje (dalyvavo 18 komandų) laimėjo II vietą, o Adomas, Dienas, Tajus ir Vilius 3-5 klasių grupėje (dalyvavo 22 komandos) laimėjo IV vietą! Sveikiname mokinius!
Dalyvauti konkurse mokinius inicijavo informacinių technologijų mokytoja Vilma Plutienė.

Paskelbta 2022-02-26