SKAITOVŲ KONKURSAS „EILĖS LIETUVAI“

Tiek nuostabių yra šalių,

Bet Lietuva gražiausia.

Čia aš gimiau, čia gyvenu,

Esu aš laimingiausia.

Įrodyti savo meilę Tėvynei galima geru darbu, daina, eilėraščiu. Kovo mėnesį mūsų progimnazijoje vyko skaitovų konkursas „Eilės Lietuvai”. Jo metu mažųjų lūpose liejosi J. Nekrošiaus, A. Matučio, J. Degutytės, V. Nemunėlio, S. Nėries, V. Palčinskaitės ir kitų Lietuvos poetų eilės, kuriose atsispindėjo meilė Lietuvai. Konkursas vyko dviem etapais. 1-2 klasių mokinių atrankos etapas vyko kovo 19 d., o 3-4 klasių – kovo 21 d. I – jame konkurso etape dalyvavo dvidešimt 1-2 klasių mokinių ir dvidešimt penki 3-4 klasių mokiniai. Kovo 26 d. į aktų salę susirinko 15 konkurso finalo dalyvių ištarti gražiausius žodžius savo gimtinei. Mokiniai nuoširdžiai, su meile ir pasididžiavimu deklamavo eilėraščius. Konkurso metu skambėjo dainos, kurias atliko 2b klasės mokiniai, o 3a klasės mokiniai smagiai pašoko lietuvių liaudies šokį „Kalvelis“. Džiaugiamės, kad visi dalyviai gražiai pasirodė konkurse, atskleidė, kiek daug meilės Tėvynei telpa jų mažose širdelėse. Konkurso nugalėtoja tapo  Augustė Z. (2b klasė), antrą vietą laimėjo 3c klasės mokinys Simonas C., o trečią – Domas C. (2a klasė). Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, o nugalėtojai – diplomais ir atminimo dovanomis. Sveikiname konkurso nugalėtojus ir visus dalyvavusius!

Paskelbta 2024-03-28