STEAM GEBĖJIMŲ UGDYMO SAVAITĖ

Bendruomenėje nuosekliai ir kryptingai populiariname gamtos mokslus, inžineriją, menus, technologijas, matematiką, taip ugdydami mokinių kritinį mąstymą, praktinį suvokimą apie STEAM dalykų taikymą praktikoje. Todėl spalio 12-16 dienomis vyko integruota STEAM gebėjimų ugdymo savaitė, kurios metu mokiniai dalyvavo Karjeros mugėje LSMU farmacijos fakultete, KTU Mokslo festivalyje „Tyrėjų naktis“, mokslo festivalyje „Erdvėlaivis žemė“ protų mūšyje „Lietuvos veterinarijos mokslo laboratorijos labirintais“ LSMU, edukaciniame užsiėmime „STEAM laboratorija ant ratų“ KTU, edukacinėje pamokoje  „Chemijos pradžiamokslis“ KTU, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro karjeros dienoje, Vilniaus Robotikos mokykloje edukacinėje programoje, Dronų laboratorijoje KTU, STEAM laboratorijoje Botanikos sode, LSU – mokslo sportui dienoje, mokomojoje – edukacinėje ekskursijoje  Kauno tvirtovės VII forto chemijos laboratorijoje, Lietuvos energetikos institute – edukacinėje programoje „Vėjo jėgainės“.

Integruotos pamokos vyko STEAM išmaniojoje klasėje, Išmaniųjų grindų klasėje, Lauko klasės žemės darbų ir botaninėje erdvėse, progimnazijos gamtinėje aplinkoje.  Renginio metu tlikta praktinė tiriamoji veikla „Oro taršos matavimas mikrorajone“, „Bioindikatoriai mokyklos aplinkoje“, „Transporto sukeliama tarša prie šv. Kazimiero progimnazijos“ ir kt..

Paskelbta 2021-02-05