STIPRINKIME PSICHIKOS SVEIKATĄ ŽAISDAMI

Kiekvienais metais spalio 10 d. progimnazijoje minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Šių metų spalio mėnesį progimnazijoje vyko renginių ciklas mokiniams „Stiprinkime psichikos sveikatą žaisdami.“ Renginių tikslas – atkreipti dėmesį į žaidimą, kuris padeda bendrauti, išmokti naujų dalykų, susikaupti, teikia daug teigiamų emocijų.
VDU ir LSU studentai, progimnazijos psichologė Agnė pakvietė mokinius ir mokytojus pažaisti, dalyvauti linksmose loterijose. Atsakius į klausimus, galima buvo laimėti malonią emociją, trintuką, kuris ištrina įvairias bėdas, o gal obuolį – sveikatos šaltinį. Renginio metu informaciniame centre buvo galima pasimokyti įvairių komandinių žaidimų. Mokytojai kūrybiškai integravo žaidimus į savo mokomuosius dalykus ir pamokos mokiniams buvo įdomesnės. Pastebėjome, kad žaidimas yra ne tik puikus ugdymo metodas, bet ir padeda kurti teigiamus emocinius santykius su vaikais.

Džiugu, kad ši akcija visiems paliko tiek daug teigiamų emocijų.

Paskelbta 2021-02-05