UGDYMO KARJERAI PAMOKOS SANTAROS GIMNAZIJOJE

Kovo 2 d 8a ir 8b klasių mokiniai mokėsi kitaip – vienai dienai tapo Kauno Santaros gimnazijos gimnazistais!
Aštuntokus draugiškomis šypsenomis pasitiko buvę mūsų mokyklos mokiniai, dabar besimokantys Santaros gimnazijoje. Išklausę gimnazistų pasidalijimų patirtimi, jų įgyvendintų projektų sėkmės istorijų, aštuntokai dalyvavo integruotoje fizikos, matematikos ir biologijos pamokoje – tapo tyrinėtojais. Gamtos mokslų laboratorijoje galėjo tirti, apskaičiuoti ir projektuoti „akies“ lęšio vaizdą ir raišką.
Po to Santaros gimnazijos mokiniai išradingai pravedė mini orientacinį žaidimą po gimnaziją su užduotimis, kad aštuntokai aktyviai susipažintų su visomis erdvėmis, gimnazijos vertybėmis.
Susitikimas baigėsi jaukiu pokalbiu su gimnazijos direktore ir pavaduotojais apie mokinių ateitį, kurią galėtų kurti tęsdami mokslus šioje mokykloje.
Dėkojame Santariečiams už gražią bendradarbiavimo draugystę su ateities planais ir idėjomis!
8a klasės auklėtoja Kristina Ališauskienė

Paskelbta 2022-03-03