BUVUSIO MOKYKLOS MOKINIO DOVANA!

Visada smagu sulaukti grįžtančių buvusių mokinių, tačiau ypač smagu, kai buvę mokiniai sugrįžta su gerais ir prasmingais darbais!

Dvi dienas progimnazijos sporto salė aidėjo nuo džiaugsmingų vaikų šūksnių bei trykštančių emocijų, kurias mums dovanojo buvęs mokyklos mokinys AURIMAS ŽEMAITIS. Aurimas – aktyvių pramogų organizavimo įmonės GoBall.lt vadovas, sėkmingai dirbantis su vaikų bei suaugusių kolektyvais jau šešerius metus.

Visų klasių mokiniai per dvi veiklų dienas išbandė komandos formavimo žaidimus, sportinius žaidimus, pripučiamo tiro, kubo, krepšinio, everesto atrakcionus.

Mokiniams tai buvo akimirkos, kurios ne tik skatina prasmingą aktyvų laisvalaikį, bet ir moko kartu veikti žaidimo aplinkoje, ugdo fizinį raštingumą bei stiprina sveikatą.

Visų mokinių vardu dėkojame Aurimui!