ISTORIJOS IR LIETUVIŲ KALBOS VIKTORINA

Kovo 6 d. 5- 8 klasių mokinių komandos buvo pakviestos į integruotą istorijos ir lietuvių kalbos viktoriną ,,Tas gražus mažytis mūsų kraštas”. Tai vienas iš projekto ,,Laisvės paukščio palytėti” renginių. Džiugu, kad dalyvavo visų klasių komandos, o sirgaliai ,,apsiginklavę” plakatais aktyviai palaikė savuosius. Mokiniai turėjo parodyti savo žinias, prisimindami svarbius istorinius įvykius, atpažinti žymius mūsų krašto ir Kauno miesto žmones bei istorinius pastatus. Antroje dalyje sprendė lietuvių kalbos ir literatūrines užduotis. Pasitikrino, ar žino, kokia mūsų abėcėlės raidė yra vienintelė tokia pasaulyje. Jai šių metų pradžioje Kaune pastatytas paminklas. Juk tai mūsų raidė – Ė. Prisiminė ir papildė žinias apie spaudos draudimo laikotarpį, knygnešius ir daraktorius. Buvo vertinami komandų prisistatymai ir sirgalių aktyvumas. Nugalėtojais 5-6 klasių tarpe tapo 5a klasės komanda – Rusnė, Jonas ir Benas, o 7-8 klasių tarpe – 7a klasės komanda- Arvydas, Titas ir Lukas. Viktoriną organizavo istorijos mokytoja Daiva ir lietuvių k. mokytoja Audronė.

Paskelbta 2024-03-07