KONCERTAS, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI

„O kas gi Tu esi, Tėvyne, jei ne mes
Jei ne mūs rankos, jei ne mūsų širdys?
Visas viliojančiai nežinomas žemes
Mums reiks atrast, apšviesti ir sušildyt… ”
(Just. Marcinkevičius)
Lietuvos valstybės atkūrimo proga pakvietėme progimnazijos bei Sargėnų-Vytėnų bendruomenę džiaugtis, didžiuotis ir švęsti Valstybės laisvę šventiniame koncerte. Gausiam būriui svečių koncertavo progimnazijoje ugdomi Kauno Sakralinės muzikos mokyklos chorinio dainavimo klasės ugdytiniai. Mūsų mažieji Tautinių šokių kolektyvo „Kalvelis“ šokėjai atliko nuotaikingus šokius „Malūnėlis“ ir „Ciceliukė“, skambėjo antrokų ir ketvirtokų atliekamos dainos „Mano Vytis ir trispalvė“ bei „Čia Gimtinė“, kūrybiškai suskambėjo dainos „Laisvė“ akordai, pagal kuriuos mergaičių šokių grupė atliko choreografinę kompoziciją „Laisva Lietuva“. Prasmingomis eilėmis apie Lietuvą į šventės dalyvius kreipėsi aštuntokė Monika.
Lai visų mūsų darbų prasmė būna pagarba Tėvynei ir savo bendruomenei!

Paskelbta 2020-02-18