„LEGO LEAGUE“ NACIONALINĖS VARŽYBOS

Kovo 16 d. TECHIN mokymo centre vyko nacionalinės lego robotų „First Lego League“ varžybos. Dėl čempionų vardo varžėsi 55 komandos iš visos Lietuvos. Explore lygoje dalyvavo 27 komandos. Šioje lego robotų varžybų lygoje mūsų mokyklai atstovavo komanda „LegRob Stars“, kurios sudėtyje buvo Simonas C., 3c klasė, Oskaras Ž., 3c klasė, Tauras K., 2a klasė, Naglis K., 4c klasė. Komanda šauniai pasirodė lego robotų varžybose bei laimėjo 2 vietą už pagrindines vertybes. Nuoširdžiai norisi pasidžiaugti mažųjų robotistų pasiekimais. Tai atpildas už jų ištvermę, kantrybę ir sunkų darbą užsiėmimų metu. Challenge lygoje mūsų mokyklai atstovavo komanda „LegRob inžinieriai“, kurios sudėtyje buvo Adomas D., Denas B., Ignas K. iš 7c klasės. Vaikinai pateko į stipriausiųjų komandų penketuką. Džiaugiamės mokinių komandiniu darbu, draugiškumu, atsakingumu, pagalba vienas kitam susidūrus su įvairiais iššūkiais, tai yra didelė vertybė!  Džiaugiamės  ir didžiuojamės visais mokiniais, kurie garbingai atstovavo progimnaziją First Lego League nacionalinėse varžybose Vilniuje. Mokinius varžyboms paruošė robotikos būrelio vadovė, informacinių technologijų mokytoja Vilma Plutienė.

Paskelbta 2024-03-23