PROJEKTAS „LAISVĖS PAUKŠČIO PALYTĖTI“

„Žemė, kurią iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam ją Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapio neišnyktų…“ (Just. Marcinkevičius).
Pasitikdami Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės dieną – progimnazijos mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvavo projekto „Laisvės paukščio palytėti“ veiklose – piešiniais, viktorinomis, sporto varžytuvėmis – visi sveikino gimtinę!
Šiandien mokykloje vyko baigiamoji projekto dalis – šventinis koncertas, kurį progimnazijos bendruomenei dovanojo Kauno J. Gruodžio konservatorijos dainavimo metodinės grupės ir liaudies instrumentų metodinės grupės mokiniai ir mokytojos : J. Šalčiūtė ir D. Kubilienė bei koncertmeisterės K. Kaklauskaitė ir E. Silvija Bojadžian. Visus šventės dalyvius sveikino mokyklos direktorė P. Talijūnienė bei svečiai: Sargėnų bendruomenės pirmininkė D. Teišerskienė ir A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorės pavaduotojas D. Šaras. Šventės metu buvo pasveikinti ir konkursų – „Lietuvos istorijos žinovas“ ir „Rašau Lietuvą“- mokiniai nugalėtojai.
Istorijos mokytoja Daiva ir lietuvių kalbos mokytoja Audronė.

Paskelbta 2024-03-09