SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖS RENGINIAI

Vasario 10-15 d. visoje Lietuvoje yra paskelbta Saugesnio interneto savaitė, kurios metu ir mūsų mokyklose vyko įvairūs Saugesnio interneto savaitės renginiai. 1-4 klasių mokiniai per integruotas informacinių technologijų ir pasaulio pažinimo pamokas dalyvavo edukacinėje pamokoje – viktorinoje „Apuoko pamokėlės“, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį vaikų naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Ypatingą dėmesį akcentavome į rekomendacijas, kaip elgtis mokiniams, susidūrusiems su kibernetinėmis patyčiomis. Užduotis pradinukams parengė ir žaismingai pateikė  8b klasės mokiniai: Monika, Gabrielė, Gustė, Joana, Tomas, Titas, Benas ir Marius.

Saugesnio interneto savaitės metu 5 – 8 klasių  mokiniai galėjo išbandyti įvairias veiklas. 5 klasių mokiniai iliustravo grėsmes ir pavojus internete. Šeštokai kūrė plakatus „Saugesnio interneto savaitė“. 7 klasių mokiniai parengė lankstinukus ir pristatymus tema  „Saugus elgesys internete“. Aštuntokai paruošė viktorinas-testus apie internetą bei sukūrė vaizdo filmukus.

Savaitės renginių ciklą užbaigėme 5-7 klasių mokinių  protų mūšiu „Ką žinau apie saugų internetą“, kuriame geriausiai sekėsi 5b klasės mokiniams.

Šios savaitės veiklos buvo naudingos visų klasių mokiniams, kurie tiek kurdami užduotis, tiek ruošdamiesi veikloms, tiek aktyviai dalyvaudami – gavo daug vertingų žinių ir įgūdžių.

Informacinių technologijų mokytoja Vilma Plutienė

Paskelbta 2020-02-26