VELYKŲ BELAUKIANT

Kovo 20 dieną 3a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Jolita ir Lina lankėsi VDU Botanikos sode. Tropinių drugių parodoje vaikai grožėjosi skraidančiais ir besimaitinančiais drugiais, žydinčiomis orchidėjomis. Edukacijos „Velykinio kiškio dirbtuvės“ metu mokiniai sužinojo, iš kur kilo Velykų kiškutis ir ko reikia, kad augalai sužaliuotų, susipažino su sėklų ypatingomis savybėmis, galėjo ne tik apžiūrėti, bet ir paliesti pačias įdomiausias VDU Botanikos sode augančių augalų sėklas, susipažino su jų plitimo būdais. Įgiję teorinių žinių, edukacijos dalyviai atliko kūrybinę užduotį, kurios metu paprastą vazonėlį pavertė Velykų simboliu – kiškučiu bei jame pasėjo sėklų. Žaliuojantis vazonėlis-kiškutis leis džiaugtis pavasariu namuose ir bus puiki dekoracija Velykų proga!

Paskelbta 2024-03-25