LIETUVOS KALĖDINIS SIAURUKAS

Gruodžio 21 dieną 3a klasės mokiniai su mokytoja Jolita M. dalyvavo šventinėje edukacinėje programoje ir švytinčiu kalėdiniu siauruku vyko į įspūdingą kelionę pas Kalėdų senelį. Kalėdinė kelionė prasidėjo Anykščiuose, kur keliautojus pasitiko nuotaikingi nykštukai, lydėję juos visos kelionės pas Kalėdų senelį metu. Nykštukai padėjo vaikams parašyti Kalėdų seneliui laišką, o viktorinos metu papasakojo visą tiesą apie Kalėdas ir Kalėdų senelį. Surdegio siaurojo geležinkelio stoties komplekse Anykščių rajone įsikūręs Kalėdinis miestelis užbūrė visus Kalėdine nuotaika bei linksmybėmis! Švytinčiose kalėdinėse erdvėse vaikų laukė Kalėdų senelis su dovanomis, žaidimais ir linksmybėmis, Kalėdų žaisliuko dirbtuvės, pirmą kartą Lietuvoje sukurtas kalėdinių eglučių labirintas, karšta arbata su meduoliniais sausainiais, filmukas apie Kalėdas ir siurprizai. Kelionė siauruku pas Kalėdų senelį – tai magiškas laikas susiburti, pabendrauti, pasilinksminti belaukiant gražiausių metų švenčių!

Paskelbta 2023-12-23