MOKINIŲ IŠVYKA Į ŠIAULIUS

Paskutiniąją dieną prieš atostogas 5c ir 7a klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Jurgita O. ir Rima M. vyko į saulės miestą – Šiaulius. Pirmiausia mokiniai apsilankė Katinų muziejuje, kuriame yra daugiau nei 4000 kačių eksponatų, atkeliavusių iš įvairiausių pasaulio kampelių. Jie taip pat turėjo galimybę pamaitinti ir paglostyti muziejaus erdvėse šeimininkaujančias murkles. Muziejaus prieigose veikia ir Gyvūnijos sodas, kuriame gyvena nemažai egzotinių gyvūnų: iguanos, driežai, varliagyviai, smauglys, papūgos ir kt. Vėliau mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekoje ir apžiūrėjo bei sužinojo apie Lietuvos istorijoje naudotus įvairiausius pinigus, aplankė unikalų Cento kambarį bei stebėjosi didžiausia, net 113 kg sveriančia, spausdinta knyga. Nemažai laiko mokiniai praleido Telefonijos muziejuje. Kokių tik ryšio priemonių neapžiūrėjo ir neišbandė – nuo seniausių iki naujausių! Vėliau „keliautojai” apžiūrėjo Saulės laikrodžio aikštę, Talkšos ežero pakrantėje „apsigyvenusią” geležinę lapę bei pirmąjį pėsčiųjų bulvarą Lietuvoje — Vilniaus gatvę.
Žvarbus oras mokinių neišgąsdino, tad grįžtant visi dalinosi kelionės įspūdžiais! Smagu ir įdomu mokytis kitaip!

Paskelbta 2023-12-23