LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS MINĖJIMAS

Nepriklausomybė buvo siekis, kuris suvienijo tautą ir uždegė širdis. Kokia stipri ir vieninga,  už savo laisvę kovojanti, tauta! Tad ir šiandien nepraraskime tikslo, kuris mus jungtų jau laisvoje šalyje: pagarbos vieni kitiems, vienybės ir gerovės siekio. Mylėkime ir tikėkime ateities Lietuva, nes valstybę turėsime tokią, kokie būsime patys…

Vasario 10-tą dieną progimnazijos trečiokai ir ketvirtokai paminėjo artėjančią šventę – Lietuvos Nepriklausomybės dieną. Nuskambėjus Lietuvos respublikos himnui, mokiniai žiūrėjo skaidres apie Lietuvos vardo kilmę. Progimnazijos bibliotekininkė papasakojo mokiniams, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva nuo akmens amžiaus iki nepriklausomybės paskelbimo. Ketvirtokės Eva, Martyna bei trečiokė Ugnė deklamavo eilėraščius, skirtus Tėvynei. Pabaigoje minėjimo muzikos mokytojas Tomas pakvietė visus mokinius padainuoti dainą ,,Mano vardas – Lietuva“.

Progimnazijos bibliotekininkė R. Rutkauskienė

Paskelbta 2021-02-12