SKAITOVŲ KONKURSAS „EILĖS LIETUVAI“

Artėjant valstybinėms šventėms, vasario 11 dieną vyko virtualus progimnazijos pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas „Eilės Lietuvai“, skirtas vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, paminėti. Mokiniai rinkosi ir mokėsi lietuvių poetų eilėraščius. Atsakingai ruošėsi konkursui ir puikiai jame pasirodė 1-ojo konkurso etapo metu išrinkti geriausi klasių skaitovai: pirmokai – Šarūnas Petkevičius ir Markas Dumbliauskas, antrokai – Joris Budreika, Gretė Sirunavičiūtė, Kamilė Blėdytė, Aronas Tumosas, trečiokai – Martynas Greičius, Dominykas Vaidila ir ketvirtokai – Kristupas Beržaninas, Lukas Šidlauskas. Visi skaitovai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą konkurse, o geriausiais progimnazijos pradinių klasių mokinių skaitovais buvo pripažinti Gretė Sirunavičiūtė, Šarūnas Petkevičius ir Kamilė Blėdytė.

Didžiuojamės šauniais pradinukais!

Paskelbta 2021-02-12