TREČIOKŲ VIZITAS Į GRAIKIJĄ (ERASMUS PROJEKTAS)

Balandžio 15-18 d., vykdydami Erasmus projektą „Basket Change Maker: Play Include and Educate“, mūsų progimnazijos 3a ir 3c mokiniai kartu su mokytojomis Asta M., Eva M. ir Aneta I. dalyvavo Graikijoje vykusiame pirmajame susitikime – krepšinio turnyre. Pirmąją susitikimo dieną vyko sportinės veiklos – varžybos ir, žinoma, krepšinio rungtynės – Nea Peramos miestelio mokykloje. Ten susitikome su vaikais iš Graikijos ir Ispanijos mokyklų. Mūsų komanda puikiai kovojo tiek prieš kitų šalių komandas, tiek mišriose komandose, sudarytose iš visų šalių dalyvių. Buvo puiki diena!
Antroji diena buvo skirta mokinių kultūrinei – pažintinei veiklai: aplankytas Atėnų Akropolis, kitos antika alsuojančios Atėnų vietos.
Tą pačią dieną mokytojos Asta M. ir Aneta I. dalyvavo projekto įgyvendinimo mokymuose, kuriuose buvo aptariami projekto valdymo aspektai bei pristatyti visų dalyvių pranešimai apie vykdomas pamokines ir nepamokines veiklas, į kurias integruojamas krepšinis.
Mokiniai džiaugėsi veiklomis, kurių metu įgijo daugiau savarankiškumo, tolerancijos, patobulino anglų kalbos kalbėjimo įgūdžius. Projektas tęsiasi! Lauksime kitų susitikimų!
Projekto partneriai:
Lietuvos sporto universitetas (Lietuva)
Krepšinio akademija „Snaiperis“ (Lietuva)
Kauno šv. Kazimiero progimnazija (Lietuva)
UdG-Universitat de Girona (Ispanija)
Action Synergy SA (Graikija)
Escola La Farga (Ispanija)
Club Bàsquet Salt (Ispanija)
2nd Primary School Nea Peramos – Attikis (Graikija)
Enosi Neas Paramou – Megaron (Graikija)

Paskelbta 2024-04-21